Oт фирмы Nordfenster

header 2

tel 044 338 46 90

 flag ukrainy    

м. Київ
 
vodafone 095 600 62 57 вул. Бориспільська, 4
whatsapp 50x50 telegram 50x50 Viber 50x50 
kievstar

096 546 34 34

офіс 9/1

Балконна засувка, балконна защіпка, "ручка курця"

 dvernaya zashchelka b  При виході на балкон Ви зачиняєте двері, а вони відчиняються? Відчуваєте дискомфорт, оскільки взимку в кімнату проникає холод, а влітку розігріте повітря?

Фірма Nordfenster пропонує просте вирішення даної проблеми – це встановлення притиску дверей балконною защіпкою. Народна назва «ручка курця» - це додаткова комплектація віконної фурнітури, основною функцією якої є закриття дверної стулки з боку балкону.

У різних металопластикових світлопрозорих конструкцій своя особлива конфігурація профілю. У кожної стулки є фурнітурний паз, тобто це канавка для встановлення фурнітури. На механізм монтується певний елемент защіпки. Зміщення центру фурнітурного пазу може бути на 9мм або 13 мм, у більшості випадків це 13мм. RUCHKA RAKUSHKA 

Для того, щоб Ваша балконна защіпка притримувала дверне полотно в закритому положенні, на зовнішню сторону стулки необхідно встановити пластикову або алюмінієву ручку. Оскільки пластикові моделі є досить крихкими, жовтіють і часто ламаються, то більшим попитом користуються алюмінієві, їх ще називають «ручки Ракушки» (виробник Україна). 

Чи зможу я попасти в кімнату, якщо встановити балконну засувку? Двері випадково не захлопуватимуться?

Це запитання, яке часто цікавить покупців. І відповідь проста. Однозначно, що двері самі по собі не захлопуватимуться! І Ви не залишитесь на балконі в очікуванні, що хтось відчинить їх зсередини. Користуватися засувкою дуже зручно і просто, якихось надзусиль при цьому прикладати не потрібно. Коли Ви виходите на балкон і притягуєте до себе двері, то спрацьовує механізм защіпки і вони зачиняються. А щоб увійти в кімнату з балкону, то потрібно легенько відштовхнути їх від себе.

Існує безліч брендів фурнітури. Досить поширеними фіксаторами відкривання дверей є VORNE (виробник Туреччина) та MACO (виробник Австрія). Розглянемо основні складові та характеристики кожної з даних моделей.

KOMPLEKT ZASHCHELKI VORNE   В комплект балконної засувки Ворн входять:

  1. засувка;
  2. ролик (циліндр) засувки;
  3. алюмінієва ручка.

Засувку встановлюють на раму двері, ролик кріпиться в торець стулки. Ця модель є своєрідною універсальною, підходить до більшості профільних систем зі зміщенням центру фурнітурного паза як на 9мм, так і на 13 мм. УВАГА! Елементи кріплення до комплекту не входять!

KOMPLEKT ZASHCHELKI MAKO  В комплект балконної засувки Мако входять:

  1. засувка;
  2. відповідна планка;
  3. алюмінієва ручка.

Засувка монтується на балконні двері в спеціальне місце на торці стулки, а планка кріпиться на раму. Але якщо у Вас уже встановлені механізми Мако, то планка по замовчуванню вмонтована в двері заводом виробником конструкції. Застосовувати цю модель краще виключно з фурнітурою Мако, підходить під обидва різновиди пазів. УВАГА! Відповідна планка і елементи кріплення до комплекту не входять!

Замовити комплект можна з новими балконними дверима або уже додатково. Також ми продаємо окремо кожний елемент.

При замовленні балконних защіпок у нас:

  • Консультація фахівця по м. Київ: 150,00 грн. – лівий берег; 200,00 грн. – правий берег.
  • Вартість доставки виробів по м. Київ - від 150,00 грн.
  • Вартість доставки по Україні логістичними компаніями - оплачується покупцем, згідно тарифів перевізників. (Товар страхується для відправки тільки по бажанню та за рахунок покупця. За пошкоджений незастрахований товар фірма Nordfenster відповідальність не несе!)
  • Вартість встановлення/заміни засувки - 100,00 грн. за шт.

У зв'язку з коливанням курсу валют ціна може змінитися. Актуальність ціни можна дізнатися зателефонувавши нам за номерами, вказаними в контактах                      

Прайс-лист на балконні засувки

№ п/п 

 Назва товару  Фото товару

Од. вим.

Ціна, грн.

 1

Балконна засувка VORNE

 

ZASHCHELKA VORNE 

шт.  75,00
 2

Балконна засувка MACO 

 

ZASHCHELKA MAKO 

шт.  140,00
 3

Ручка алюмінієва біла 

 

RUCHKA RAKUSHKA 

шт.  35,00

 dvernaya zashchelka a 

 Sample Image   

Вы здесь: КОМПЛЕКТУЮЧІ ФУРНІТУРА БАЛКОННІ ЗАСУВКИ