Oт фирмы Nordfenster

header 2

tel 044 338 46 90

 flag ukrainy    

м. Київ
 
vodafone 095 600 62 57 вул. Бориспільська, 4
whatsapp 50x50 telegram 50x50 Viber 50x50 
kievstar

096 546 34 34

офіс 9/1

 

Прагнете отримати стильні, оригінальні та вишукані жалюзі? Хочете внести "родзинку" в інтер'єр свого приміщення?

 zhalyuzi derevyannyye mini Горизонтальні жалюзі з натуральних матеріалів це оптимальне поєднання розкоші природньої текстури і функціональності сонцезахисної системи. Багатий вибір текстур з дерева та бамбука дає можливість вибрати вироби, які будуть ідеально поєднуватись з інтер’єром будь-якого стилю. Можуть встановлюватись як самостійний виріб або в поєднанні з гардинами. Широко використовуються при оформленні інтер’єрів більярдних, холів готелей, кабінетів, бібліотек, спалень тощо.

Для самостійного замовлення дерев’яних жалюзі необхідно врахувати рекомендації фірми Nordfenster. В роботу беруться габаритні розміри жалюзі. При вимірюванні розмірів важливо врахувати висоту пакету жалюзі в закритому вигляді. Встановлені жалюзі не повинні заважати вільному відкриванню вікон. Висоту пакету жалюзі в закритому положенні можна розраховувати за таблицею «Технічні параметри жалюзі».

Допустиме відхилення від заданої висоти виробу в межах від -00 мм. до +25 мм. для жалюзі з ламелями 25 мм. та відповідно від -00 мм. до +10 мм., для жалюзі з ламелями 50 мм. Такі відхилення є нормою та обумовлені розміром драбинки, на якій збирається виріб.

Фірма Nordfenster пропонує для замовлення 3 системи дерев’яних жалюзі: «Classic» 25 мм., «Classic» 50 мм. та «RETRO» 50 мм. Принцип роботи у всіх однаковий, відрізняються вони зовнішнім виглядом та механізмами управління. Стандартна довжина шнурів та рукояті управління для кожної системи становить 2/3 висоти виробу.

Жалюзі з натуральних матеріалів «Classic» 25 мм

Найбільш традиційними є дерев’яні жалюзі з шириною ламелі 25 мм. Їх можна монтувати на віконні стулки і закривати невеликі віконні проєми. Прекрасно вписуються в будь-який інтер’єр, можуть встановлюватись як самостійно так і в поєднанні з гардинами. Жалюзі з натуральних матеріалів не містять токсичних домішок і широко використовуються для оформлення спалень, кухонь, гостинних і дитячих кімнат. Жалюзі Classic 25 мм виготовляються на металевому карнизі з посиленим механізмом.

Механізм управління роздільний – складається з шнурів управління та рукояті управління. Підйом та опускання жалюзі здійснюється шнуром управління, а поворот ламелей дерев’яною рукояттю. Шнури та рукоять розташовані з одного боку карниза зліва або справа).

При ширині виробу менше 400 мм. або за бажанням замовника частини механізму будуть розташовуватись по різні сторони карнизу. В такому випадку стороною управління вважається сторона, де розташована рукоять управління.

 

 Horyzontalni derevyani zhalyuzi Classic 50 mm mini   

Жалюзі з натуральних матеріалів «Classic» 50 мм.

Жалюзі Classic 50 мм. призначені для встановлення на віконний проєм або навішуються на стулки. Виготовляються на сталевому карнизі, який декорується маскувальним валансом. Механізм управління шнуровий, при необхідності або великих розмірах виріб можна автоматизувати. Жалюзі можуть виготовлятися з дерев’яних, бамбукових або ПВХ ламелей на звичайній шнуровій чи тасьмовій драбинці.

Механізм управління - шнуровий. Складається з двох частин. Частини механізму рознесені по обидві сторони карнизу. Підйом та опускання жалюзі здійснюється одним шнуром, а ламелі повертаються – другим шнуром. Стороною управління вважається та сторона, де розташовані шнури повороту ламелей. При необхідності шнури управління можливо розмістити з однієї сторони, але за умови, що ширина виробу не менше 400 мм.

 

 Zhalyuzi derevyani retro mini 

Жалюзі з натуральних матеріалів «RETRO» 50 мм.

Природна теплота і унікальна, тонка текстура дерева, багатство палітри кольору і розкішний презентабельний зовнішній вигляд, всю цю красу дарують нам дерев’яні жалюзі, виготовлені з натуральних матеріалів. Вони можуть надати інтер’єру родзинку, бути головним елементом в декорі, або непомітно вписатися в композицію та виконувати тільки функціональну роль. У жалюзі Retro використовується механізм у кольорі зістареної бронзи і стилізований під жалюзі XIX століття. Механізм відкритий, видно як він працює, як у ньому все злагоджено, стильно та акуратно.

Механізм управління. Конструкція жалюзі виконана в ретро стилі. Ламелі кріпляться на широкий дерев’яний карниз, а управління здійснюється за допомогою шнурового механізму, який розташований праворуч або ліворуч на виробі. Колір старої бронзи ідеально підкреслює всі елементи механізму і надає неповторної витонченості та унікальності даним жалюзі.

При замовленні горизонтальних дерев'яних жалюзі у нас:

 • Замір і консультація фахівця по м. Київ: лівий берег - 150,00 грн., правий берег. - від 200,00 грн. (При необхідності майстер виїжджає на замір зі зразками ламелей, також ознайомитись з ними можна у нас в офісі або на сайті.)
 • Вартість доставки виробів по м. Київ - від 150,00 грн. 
 • Вартість доставки по Україні логістичними компаніями - оплачується покупцем, згідно тарифів перевізників. (Товар страхується для відправки тільки по бажанню та за рахунок покупця. За пошкоджений незастрахований товар фірма Nordfenster відповідальність не несе!)
 • Вартість стандартного встановлення виробів 10% від вартості замовлення, але не менше ніж 300,00 грн.
 • Вартість нестандартного встановлення розраховується індивідуально. Не стандартним монтажем вважається робота на висоті більше 3м, а так само застосування спецзасобів і спецтехніки (драбина, будівельні ліси і т. д.).

У зв'язку з коливанням курсу валют ціна може змінитися. Актуальність ціни можна дізнатися зателефонувавши нам за номерами, вказаними в контактах.

Прайс-лист на жалюзі з деревини, бамбуку та ПВХ

Система "Classic" 25 мм.
№ п/п Назва матеріалу Ламель (шир./товщ.) Вартість, грн./м.кв.
1  Дисконт (любий матеріал)* *** 1596,00 
2  Деревина Basswood  25/2  1995,00 
3  Деревина Paulowniya 25/2,5  2035,00 
4  Бамбук пресований Bamboo  25/2  2195,00 
5  Виготовлення жалюзі на тасьмовій драбинці доплата 5% до вартості виробу
6  Нахил трос) доплата 10% до вартості виробу
7  Нижня фіксація 190,00 грн./комплект
 • Стандартне виготовлення жалюзі - вільновисячі на звичайній (шнуровій) драбинці з декоративним валансом в колір ламелей. Підбір карнизів та фурнітури іншого кольору - без доплат. 
 • Мінімальна розрахункова площа горизонтальних жалюзі - 0,5 м. кв. (площа виробу менше 0,5 м. кв. розраховується як 0,5 м. кв.)
 • Залежно від обсягу замовлення, може бути обумовлена ​​індивідуальна вартість (ціна).

 

Система "Classic" 50 мм. Вартість, грн./м.кв.
№ п/п Назва матеріалу Ламель (шир./товщ.)  Площа менш ніж 2,00 м.кв. (в одному виробі)  Площа менш більше ніж 2,01 м.кв. (в одному виробі) 
1  Дисконт (любий матеріал)* ***  1676,00  
2  Деревина Basswood 50/3   2115,00  1915,00
3  Деревина Paulowniya 50/3   2195,00 2035,00 
4  Деревина Paulowniya Brush 50/3  2314,00  2115,00 
5  Бамбук пресований Bamboo   50/2 2394,00  2235,00 
6  ПВХ Faux Wood 50/3,5  2394,00  2235,00 
7  Виготовлення жалюзі на тасьмовій драбинці    доплата 7% до вартості виробу
8  Нахил трос)    доплата 10% до вартості виробу
9  Нижня фіксація    220,00 грн./комплект
 • Стандартне виготовлення жалюзі - вільновисячі на звичайній (шнуровій) драбинці з декоративним валансом в колір ламелей. Підбір карнизів та фурнітури іншого кольору - без доплат. 
 • Мінімальна розрахункова площа горизонтальних жалюзі - 0,75 м. кв. (площа виробу менше 0,75 м. кв. розраховується як 0,75 м. кв.)
 • Залежно від обсягу замовлення, може бути обумовлена ​​індивідуальна вартість (ціна).

 

Система "Retro" 50 мм.
№ п/п Назва матеріалу Ламель (шир./товщ.) Вартість, грн./м.кв.
1  Деревина Basswood  *** 2794,00
2  Деревина Paulowniya
3  Бамбук пресований Bamboo 
4  Виготовлення жалюзі на тасьмовій драбинці доплата 7% до вартості виробу
5  Нижня фіксація 220,00 грн./комплект
 • Стандартне виготовлення жалюзі Retro використовуються дерев'яні карнизи з колекції дерево Basswood максимально наближені до кольору ламелей. Декоративний валанс не передбачений. 
 • Мінімальна розрахункова площа горизонтальних жалюзі - 0,75 м. кв. (площа виробу менше 0,75 м. кв. розраховується як 0,75 м. кв.)
 • Залежно від обсягу замовлення, може бути обумовлена ​​індивідуальна вартість (ціна)

 

Увага! Реальний колір виробу може відрізнятися по відтінку від представлених зразків на сайті в залежності від налаштувань Вашого монітора.

 

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ З ДЕРЕВИНИ BASSWOOD 

Матеріалом для виготовлення ламелей Basswood служать листяні породи дерева (канадська липа). Деревина біла з легким рожевим відтінком, річні шари ледь помітні, структура дерева має однорідну будову, м’яка, легко ріжеться, майже не тріскається і мало всихає. Ламелі проходять процес розпилювання, сушіння, фарбування, а потім покриваються захисним шаром лаку. Розкіш натурального дерева полягає у різноманітті текстур і відтінків. Дерево - це натуральний матеріал і кожному сорту деревини притаманні свої форма, колір і структура волокон. Різноманітні візерунки, відмінність відтінків окремих елементів, муаровість структури, річні кільця, білі і темнуваті прожилки, нахил волокон і наявність сучків – це типові ознаки деревини.

ekologichnost Prestizhnost i izyskanost Sukhaya uborka Ne dlya vlazhnykh pomeshcheniy
Екологічність Престижність та вишуканість Сухе чищення Не для вологих приміщень

 

Ламелі для дерев'яних жалюзі Basswood 25 мм.

Red Wood A18                                    BASSWOOD Red Wood A18 25 

Honey A02                                       BASSWOOD Honey A02 25 

Teak 25                                                                          BASSWOOD T Teak 25 

Aspen A12                                                                BASSWOOD Aspen A12 25 

Red Mahogony                                                              BASSWOOD T Red Mahogony 25 

Chestnuf A15                                                                 BASSWOOD Chestnuf A15 25 

 

Ламелі для дерев'яних жалюзі Basswood 50 мм.

Aspen A12                                            Basswood Aspen A12  Chestnut A15                                       Basswood Chestnut A15 
Honey A02                                               Basswood Chestnut A15  Maple                                                           Basswood Maple 
Red Wood A18                                              Basswood Red Wood A18  T-Maple                                                      Basswood T Maple 
T-Red Mahogoni                                    Basswood T Red Mahogoni  T-Teak                                              Basswood Teak 
T-Wenge                                                    Basswood T Wenge   

 

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ З ДЕРЕВИНИ PAULOWNIA

Деревина Paulownia є одним з швидкозростаючих дерев у світі. У нього якісна і міцна деревина, яка добре обробляється, швидко і легко висушується. Ламелі з тропічного дерева Paulownia мають красиву та виражену структуру. Деревина цього дерева унікальна за своєю характеристикою. Вона майже в 4 рази легше деревини дуба і в половину легше сосни, що дозволяє виготовляти вироби великих розмірів на ручному управлінні. Ця порода дерева має дуже низький вміст смол (до 12%), важко абсорбує воду і вологу, не набухає і має високий ступінь збереження форми. Не схильна до деформації при перепадах температури, не вбирає запахи. Всі ці якості дають можливість рекомендувати встановлення дерев’яних жалюзі з Paulownia у вологих приміщеннях, кухнях, саунах.

ekologichnost legkost Ustoychevyy do temperaturnykh perepadov dlya vlazhnykh pomeshcheniy
Екологічність Легкість Стійкий до перепадів t0 Для вологих приміщень

 

Ламелі для дерев'яних жалюзі PAULOWNIA 25 мм.

Tobasco H03                                                                            PAULOWNIA Tobasco H03 25 

Kaoba H01                                                                      PAULOWNIA Kaoba H01 25 

Snow white                                                                    PAULOWNIA Snow white 25 

Grey 19104                                                                          PAULOWNIA Grey 19104 25 

Maple                                                                                      PAULOWNIA Maple 25 

Graphite 19105                                                               PAULOWNIA Graphite 19105 25 

Light Grey 19101                                                          PAULOWNIA Light Grey 19101 25 

Dark A11                                                                         PAULOWNIA Dark A11 25 

 

Ламелі для дерев'яних жалюзі PAULOWNIA 50 мм.

Dark A11                                                     Paulownia Dark A11  Graphite 19105                                                    Paulownia Graphite 19105 
Grey 19104                                                   Paulownia Graphite 19105  Caoda H01                                                     Paulownia Kaoba H01 
Light Grey 19101                                                   Paulownia Light Grey  Natural A19                                                    Paulownia Natural A19 
Snow white                                                  Paulownia Snow white  Tobasco H03                                                  Paulownia Tobasco H03 
Brush Grey 19403                                                   Paulownia Brush Grey 19403  Brush Wenge 19404                                                Paulownia Brush Wenge 19404 

 

ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ З БАМБУКУ BAMBOO

Сировиною для виготовлення бамбукових ламелей є стебла бамбука. Процес виготовлення ламелей дуже трудомісткий. Стебла бамбуку розщеплюють на смужки, піддають чистці і термообробці, потім під високим тиском їх спресовують. Готові ламелі покривають тонуванням і захисним лаком. Бамбукові ламелі мають індивідуальний і неповторний малюнок, волокна бамбуку створюють цікаву структуру, яка не поступається за красою найдорожчим екзотичним породам дерева. Ламелі з бамбуку дуже тонкі і легкі. Ця властивість дозволяє виготовляти жалюзі великих розмірів з ручним управлінням. Також за рахунок того, що ламелі тонші, у складеному вигляді вони займають набагато менше місця, ніж у жалюзі з деревини.

ekologichnost legkost Sukhaya uborka tekstura Ne dlya vlazhnykh pomeshcheniy
Екологічність Престижність та вишуканість Сухе чищення  Текстура Не для вологих приміщень

 

Ламелі для дерев'яних жалюзі БАМБУКУ BAMBOO 25 мм.

Carbon                                        BAMBOO Carbon 25 

Cherry                                        BAMBOO Cherry 25 

Malahit                                                                BAMBOO Malahit 25 

Natural                                           BAMBOO Natural 25 

Snow White                                                            BAMBOO Snow White 

Wenge                                                      BAMBOO Wenge 25 

White                                                                          BAMBOO White 25 

 

 

Ламелі для дерев'яних жалюзі БАМБУКУ BAMBOO 50 мм.

Carbon                                          Bamboo Carbon  Cherry                                             Bamboo Cherry 
Mahogany                                    Bamboo Mahogany  Merbau D15                                      Bamboo Merbau D15 
Pine D02                                      Bamboo Pine D02  Red Sandal D13                             Bamboo Red Sandal D13 


 


ГОРИЗОНТАЛЬНІ ЖАЛЮЗІ З ПВХ
FAUX WOOD

Сучасний матеріал Fauxwood виготовлений з полімерів. Цей матеріал стійкий до вологості повітря і перепадів температур, що запобігає деформації ламелей. Полімер містить інгібітор UVA, який запобігає зміні кольору під впливом сонця. Жалюзі з Fauxwood не вбирають запахи, їх можна мити під проточною водою, використовуючи мильний розчин. Всі перераховані властивості дозволяють встановлювати жалюзі з Fauxwood на кухнях, у ванних кімнатах і басейнах. Колекція представлена у монохромних кольорах шириною ламелі 50 мм. Важливо пам’ятати, що вироби з пластику мають велику вагу і жалюзі площею понад 2,5 м.кв. рекомендується автоматизувати.

ekologichnost ne_podverzhenno_deformatsii.png Vlazhnaya_uborka.png dlya_vlazhnykh_pomeshcheniy.png
Екологічність Не схильниі до деформації Вологе приберання Для вологих приміщень

 

Ламелі для жалюзі З ПВХ FAUX WOOD 50 мм.

Blue Grey                             Bamboo Pine D02  Snow White                                                  Faux Wood Snow white 

  

Як правило, тасьмова драбинка підбирається в тон ламелів

Тасьма 13 мм, для жалюзі з шириною ламелі 25 мм:

 tesma 720 159 13mm 

Тасьма 25 мм, для жалюзі з шириною ламелі 50 мм: tesma 850 159 25mm 


  * ДИСКОНТ - програма з продажу готових виробів за акційною ціною. Для виготовлення таких виробів використовуються матеріали зі складу "залишки" або які можуть мати різнотон  ламелях, валансу чи кривизну матеріалу. Перелік та наявність таких матеріалів Ви можете дізнатись зателефонувавши нам за номерами, вказаними в контактах.

Рекомендації по догляду за жалюзі з деревини, бамбуку та ПВХ

 

Вы здесь: ЖАЛЮЗІ ЖАЛЮЗІ ГОРИЗОНТАЛЬНІ ДЕРЕВЯ'НІ